משבר בזוגיות: הטיפול שבאמת עובד

בעידן המודרני נראה כי יותר ויותר זוגות מוצאים את עצמם במשברים וויכוחים שונים המביאים לידי הרס הזוגיות ומועקה גדולה לשני הצדדים הפוגעת בשגרת יומם. כל זוג חי עם קשיים רבים המוטלים על כפתייהם של שני בני הזוג ביום יום, בין אם מדובר על קושי בגידול ילדים, בעיות כלכליות, עול המשכנתא, מתלות הבית שאינן נגמרות אף פעם, קריירה ועוד מיני רבים. קשיים אלו יכולים להוות עבור בני הזוג קושי מסוים המשפיע באופן ישיר על חיי הזוגיות שלהם וכאן מתחילה הבעיה שנקראת "משבר בזוגיות".

מה אפשר לעשות כשיש משבר בזוגיות?

הקשיים המדוברים אומנם משפיעים על חיי בני הזוג, אולם בעידן המודרני יש לכך פתרון נהדר והוא – טיפול זוגי על ידי מטפלים מוסמכים אשר מביאים עמם
"ארגז כלים" מצוין עבור בני הזוג ומלמדים אותם כיצד להתמודד עם הקשיים והמשבר, ובכך לשפר את הזוגיות כדי לחיות חיים טובים יותר.
מכון יוגב נותן מענה לזוגות כבר מעל ל 40 שנה. בזכות הניסיון והידע שהמכון צבר, כל זוג מקבל את הטיפול היעיל והנקודתי שאותו הוא צריך.
אם אתם תושבי הצפון, אנחנו מזמינים אותכם ליצור איתנו קשר, להגיע לאחד מסניפי המכון ולקבל טיפול מקצועי לזוגיות במשבר שלכם.

תפקידו של מטפל זוגי

מטפל זוגי הוא אדם בעל הכשרה שעבר מגוון סדנאות וקורסים שונים ובעל ניסיון רב בתחום טיפול הזוגי, המציע שירות נהדר עבור זוגות החווים משברים שונים בחיי הזוגיות. תפקידו הוא רב, הרי עליו בשלב ראשוני להבין את התמונה הכוללת, כלומר את התנהלות היום יום של בני הזוג, את הבעיות של שני הצדדים, את הקשיים אותם הם חווים, את הדברים הפחות נעימים בניהם וכו'.

לאחר הבנה של התמונה הכללים ופגישות נפרדות ומשותפות של שני בני הזוג, הוא יקבל את הרקע הכללי ויבין מהיכן נובעת הבעיה ובכך ינסה לפתור אותה בדרכי נועם.

לרוב, מדובר בכמה מפגשים בודדים, לפחות כ- 10-12 מפגשים שבתומם בני הזוג יוצאים מוחזקים ושומעים מה יושב על הלב של כל אחד, הרי במהלך היום יום אחד מבני הזוג או שניהם צוברים כעסים רבים שבסופו של דבר גורמים למשברים גדולים ולהרס של חיי הזוגיות.

חשוב לציין כי בעידן שבו כשליש מהזוגות הישראלים מתגרשים, ישנה חשיבות יתרה לטיפול זוגי ב "משבר בזוגיות", הרי פעמים רבות זוגות הגיעו להבנה לאחר טיפול זוגי ואף חיזקו את הקשר שלהם וזכו בזוגיות חדשה ממש כפי שהיו צעירים. לכן, חשוב שלא להרים ידיים ולנסות טיפול זוגי.

צרו קשר עוד היום ותקבלו מענה מקצועי ומלא לזוגיות במשבר שלכם.

משבר בזוגיות