טיפול פרטני

אני בעלת ניסיון של 40 שנה בטיפול נפשי פרטני ומטפלת בחרדות, דכאון, טראומה, ובעיות קשב וריכוז בקרב ילדים ומבוגרים.
המפגשים נערכים תוך שיתוף, שיקוף, ייעוץ, לימוד, הדרכה ותרגול פעיל. בתום תהליך הטיפול המטופלים יוצאים עם חווית חופש, העצמה ושינוי. הניסיון והידע שרכשתי משך 40 שנות עבודה עזרו לי לפתח גישה ייחודית בטיפול ולבנות ארגז כלים שיעמוד לרשותכם בכל רגע. תצאו עם הבנה של הקשיים המעכבים אתכם והדרכים המתאימות להתמודד ולהשתחרר מהם. ארגז כלים ייחודי זה גם יעזור לך להתמודד עם קשיים עתידיים.

התמה שלי בעבודה הטיפולית הינו טיפול קצר מועד ממוקד לפתרון בעיות. בהתאם לצורכי המטופל אני משלבת אלמנטים של טיפול פסיכודינמי, קוגניטיבי התנהגותי CBT)), הרפיה, גוף ונפש עם טכניקות מתקדמות כמו EMDR ו- EFT.

טיפול פרטני הינו תהליך המאפשר לאדם להגיע למודעות עצמית ולזהות דפוסי חשיבה אשר מקבעים אותו ומקשים על תפקודו. תהליך זה מתבצע באמצעות הקשר בינו לבין המטפל המבוסס על שקיפות הדדית. המטפל קשוב ומשתף את המטופל ברגשות ומחשבות שעולים בו. הטיפול נבנה יחדיו להביא לשינוי בתפיסת המציאות ולתת לה משמעות שונה חיובית.

טיפול פרטני הינו חוויה מעצימה, שבכוחה לגלות את המשאבים האישיים, הרגשיים והרוחניים של המטופל, ומאפשרת לו להתחבר אליהם ולצלוח את המשבר שהוא נמצא בו.