טיפול פסיכולוגי מרחוק

טיפול פסיכולוגי מרחוק – האם זה אפשרי? והאם זה יכל לעזור באותה מידה?

טיפול בסקייפ? זו השאלה והתדהמה בה אני נתקלת בשנה האחרונה מקליינטים רבים הפונים לטיול בחרדות או טיפול זוגי בצפון. ברצוני לשתף אותכם כי טיפול פסיכולוגי מרחוק קיים כבר שנים רבות, לעיתים משמש כ”תוסף” לטיפול פנים אל פנים בקליניקה.

כדומה לשיחת טלפון ומאז שעלתה תוכנת ה-SKYPE (סקייפ), אני מבצעת טיפול פסיכולוגי מרחוק למאות קליינטים מרוצים באון-ליין.

צורך של מציאות – הסוד של טיפול פסיכולוגי מרחוק

נכון זה החל כצורך של מציאות בה מטופלים עזבו את הארץ לתקופה ממושכת ולא ראו לנכון לחפש מטפל אחר ובכך מפניות של פה לאוזן התחילו לזרום בקשות ופניות רבות של ישראלים השוהים בחו”ל.

כאשר הבנתי שקיים כלי מדהים לתקשורת בהישג יד שכבר הוכח מדעית בטיפול בכתבי עת רפואיים. מחקרים רבים הראו שטיפול התנהגותי – קוגנטיבי און ליין בדיכאון ובחרדות הוא יעיל בדיוק כמו טיפול פנים אל פנים.

זה עובד בחו”ל אז למה לא בארץ?

אם זה עובד עם מטופלים רבים בחו”ל זה יכל לעבוד גם בארץ? חד משמעית כן! המחשבה שעלייך להקצות זמן, נסיעות, דלק ומשאבים רבים על מנת להגיע לטיפול פסיכולוגי כלשהו, היא לפעמים קשה ובלתי ניתנת לתמרון בין עבודה, חיים, משפחה ועוד.

טיפול זוגי מרחוק נועד לתת לכם, המטופלים אפשרות לקבל טיפול אפקטיבי ויעיל ממש כמו פגישה פנים אל פנים מבלי לצאת מהבית ואפילו לזוז מהכיסא. אנו במכון יוגב עם למעלה מ- 40 שנות ניסיון ואלפי טיפולים מוצלחים הן בזוגיות והן בחרדות נעניק לך את ארגז הכלים המושלם עבורך לטיפול בחרדות או טיפול זוגי ומשפחתי.

יתרונות הטיפול פסיכולוגי מרחוק
לטיפול פסיכולוגי מרחוק קיימים המון יתרונות מרכזיים ובניהם חסכון בזמן, עלויות וטרחה מיותרת של הגעה לקליניקה. טיפול בחרדות מרחוק, טיפול זוגי מרחוק ומגוון טיפולים אותם המכון מבצע ניתנים לקבל באמצעות תוכנת הסקייפ.

הכלי הינו כלי פשוט לתפעול, כאשר אתם קובעים זמן לפגישה עם פנינה יוגב, בעלת מכון יוגב, כאשר מגיע העת לפגישה מחייגת אליכם פנינה ואתם מתחילים בטיפול ממש כמו פנים אל פנים.

אנו מזמינים אותכם לנסות את טיפול זוגי מרחוק או טיפול בחרדות מרחוק ולקבל מענה מקצועי על כל השאלות שלכם. פנינה יוגב וצוות המכון כאן תמיד בשבילכם.