המלצות

המלצות על מכון יוגב

2/4/2020

לפנינה יוגב

מכתב תודה

רצינו לומר תודה רבה פנינה יקרה.

נתת לנו את הכוח להביט קדימה ולהאמין בזוגיות מאוחדת-וכך היה.

האווירה בטיפול הייתה נעימה ונשאה פירות. (תודה על העצות לגבי ילדנו)

רצינו לומר תודה ושוב תודה, אתך ראינו שזה אפשרי להמשיך הלאה

בכיף שקט ואהבה. תודה מכל הלב

משפחת הראל

עשית אותנו משפחה מאושרת

1/4/2020

לפנינה היקרה….
תודה רבה על העזרה התמיכה ההקשבה ועל הכלים שנתת לי בכדי להתמודד עם הבעייה.
ללא ספק אני יכול להבטיח לך שכל אדם שאשמע שיש לו בעייה אמליץ לו בחום עלייך.
כמו כן אני סבור ובטוח שאמשיך להיות איתך בקשר בכדי לקבל עוד מידע מנסיונך העשיר בתחום.
שיהיה לך ולמשפחתך חג שמח והמשך שנה פוריה.

בברכה
נדב לוי

א.מ. 11/2/2020

הגענו לפנינה בעקבות משבר בזוגיות. הרגשנו אבודים. מבולבלים. פנינה הצליחה לאפס אותנו מחדש.

ללמד אותנו איך להיות זוג חזק תומך מפרגן. אנחנו מרגישים שבזכות הטיפול הזוגיות שלנו לא רק נצלה אלא הפכה לחזקה הרבה יותר. ממליצים בחום.

י.צ. 28/9/2019

בכל טיפול אצל מומחה יש לך ציפיות מסוימות. אצל פנינה קיבלתי תשובה לכל הציפיות ומעלה מזה.

אסור לשכוח שהתוצאה תלויה גם ברמת שיתוף הפעולה של הלקוח שאמור לממש אותה אם ישתמש בכלים שקיבל מפנינה.

זכינו, אשתי ואני ביעוץ מקצועי בתהליך יחסית קצר וקולע במספר תחומים.

פנינה, בעלת ניסיון רב שנים וידע, עזרה לנו בזה ששינתה את תפיסת החיים שלנו לאחר שנים של מקובעות מיותרת ועל כך מגיעה לה תודה אדירה.

חג שמח ושנה טובה

א.כ. 8.3.19

פנינה היקרה. רצינו להודות לך מקרב לב על הטיפול המועיל בבנינו א. השינוי שחל בו בעקבות הטיפול עצום בכל ההיבטים: החרדות פחתו, הבטחון העצמי שלו התחזק והממשקים הבינאישיים שלו עם הסובבים השתפרו פלאים. אפשר לומר שהוא היום זקוף קומה בזכותך. רוצה לציין את היתרון הגדול בטיפול באמצעות הסקייפ שמאפשר נגישות וזמינות גבוהה וגם נוחות והרגשה טובה למטופל. מאחלים לך כל טוב ובהצלחה.

מ.ד. 10.2.19

פנינה יקרה,
תודה שהיית שם בשבילי בדיוק שהייתי צריכה, ונתת לי את הכלים הנכונים לעלות על דרך חדשה ורגועה יותר 🙂

א.נ.ש 12/12/18
פנינה יקרה,
רצינו להודות לך על הטיפול המועיל והמעניין שחווינו איתך. עזרת לנו להבין מצבים ונתת לנו כיווני מחשבה ודרכים לפיתרון. אנו מקווים שנצליח ליישם את מה שקיבלנו ממך בהמשך הדרך בחיינו.

אב.כ.
תודה לך פנינה , היה מדהים. את תותחית. עזרת לי ממש. נתת לי כלים שיעזרו לי להרגיע גוף ומוח. עזרת לי לתפקד טוב יותר במצבים שונים. ,( הכנה לגיבוש קורס טיס למשל). כל שיחה הייתה מעניינת ומעשירה. למדתי על עצמי דברים חדשים. למדתי איך להתנהג טוב יותר בסיטואציות שונות.. כמו עם בת זוג הורים וממונים. להתמודד עם קשיים. כל בעיה שהתעוררה. הצגת פתרון מעולה שמיד ישמתי אותו.
הפגישה הראשונה שלנו התקיימה בקליניקה. המשך המפגשים היו באמצעות הסקייפ. אני רוצה לומר שלא רואה כל הבדל בין מפגש בקליניקה ובסקייפ. שניהם מהווים מפגש של פנים מול פנים.. אני מוצא במפגש בסקייפ עדיפות. אפשר לשלב אותו בחיי היום יום. אין צורך לבזבז זמן בנסיעות. יותר מכך אם היו מצבים דחופים בהם נזקקתי לעזרה הייתה נגישות גבוהה יותר וקבלתי את השיחה באופן מיידי . הנגישות לטיפול קלה וקצרה. נעשית בביתי בנוחות מירבית. רוצה לציין שאת האהבה שלך לאדם הרצון לעזור הרגשתי גם דרך המסך. לסיום הורי מצטרפים בתודה פנינה עזרת לכולנו מאד.

א.י
שלום לכולם,
ראשית, אני רוצה להודות לפנינה על התהליך שעברתי אצלה.
למדתי איך להתמודד נכון עם מצבים שונים ובמיוחד איך להגיב נכון! לנשום נכון, להירגע ולהתמקד בעיקר.
דברים שמהם חששתי החלו להראות שוליים עם הזמן ואתה מבין שהחרדות תמיד קיימות ולעתים קרובות החרדות גם ראליות והם תמיד יהיו בחיי היום יום.
בנוסף, נקודת המבט שלי השתנתה על החיים האישיים והזוגיות והבנתי שצריך לחשוב רגע על הדברים לפני שמגיבים כדי לדעת איך להגיב נכון.
אצל פנינה מקבלים כלים להתמודד עם כל מיני סיטואציות שונות בחיים, מומלץ!

ז.ע – 12/09/18
רוצה להודות לפנינה יוגב על התהליך שעברתי אצלה. ממצב של חרדה, חוסר איזון וחוסר ודאות קיבלתי ארגז כלים שמשמש אותי כל הזמן וכמובן יסייע לי גם בעתיד. בהתחלה אתה חושב שקשה לצאת מהמצב שאתה נמצא בו, אבל פנינה משרה עלייך שקט אינסופי ומצליחה להביא אלייך רוגע פנימי, פתאום אפשר לראות את המציאות בעניים ללא חששות או פחדים לא מציאותיים. לפנינה שיטות רבות וניסיון אדיר בהחזרת אנשים לשיגרה ולגרום להם להרגיש טוב יותר. השיטות הן פרקטיות מאוד והולכות איתך הלאה גם בסיום התהליך. תודה פנינה שהיית שם בשבילי ברגעים הקשים ביותר, לכל מי שזקוק לתמיכה מסוג זה אני ממליץ בחום לפנות אליה עוד היום.

א.ק. – 05/06/18

שלום, בני לומד בכיתה יא' פנה לגב' פנינה יוגב בעקבות חרדת הבחינות לקראת בחינות הבגרות שלו. למרות שהפניה נעשתה כמעט ברגע האחרון גב' יוגב הצליחה לאתר זמן בלו"ז הצפוף שלה ולעבוד עם בני על פתרון הבעיה בצורה יעילה ואכפתית. בעקבות הפגישות בני הרגיש בטוח יותר במהלך המבחן והצליח להתגבר על הבעיה.

בגיל 18 הגעתי בשל כל מיני נסיבות למצב של דיכאון ומחשבות אבדניות. פנינה העבירה אותי תהליך ארוך של החלמה והייתה הקול השפוי היחיד שעזר לי להבין, לראות באור אחר ולהתמודד עם חיי באותו זמן. כמה שנים לאחר מכן הגעתי אליה פעם נוספת עם חרדות, וגם הפעם פנינה נתנה לי אוזן קשבת וכלים מעשיים למדי להתמודד. אני ממליצה עליה בחום.

3/18

תודה לך פנינה על טיפול מקצועי מסור אמפטית יעיל בזכותך ניקינו את המשקפיים שלנו והחזרנו לעצמנו את הראיה הטובה לראות אחד את השנייה באור ואהבה שידענו קודם לפני המשבר שקרה בעקבות מחלת הסרטן שלי.
היום אנו מסתכלים בעניים אחד של השנייה ומדברים במבט או במילים ומגיעים להבנה טובה והרמונית של זוגיות אוהבת ומתחשבת
🍃 🌺 🍃 🌺 🍃
אוהבים ומוכירים את עבודתך ואישיותך הנעימה המכילה והמקצועית.

ה.ח
ממצב של שפל והרגשת שברון מוחלטת, עזרת לי להרים את עצמי למקום הכי טוב שהייתי בו אי פעם. נתת לי את ארגז הכלים שעוזר לי להתמודד עם כל סיטואציה והרגשה שלילית שחוויתי ובעזרתו הפכתי לבנאדם שטוב לו עם עצמו, אוהב ומקבל את עצמו כמו שהוא.
תודה לך על כל החיזוקים, הדרכות והתמיכה.
עכשיו כשאני נוסעת לחופשה ארוכה בחו"ל, אני מרגישה מוכנה לכל דבר ויודעת שאם אצטרך איזושהי תמיכה, אוכל לתקשר עם פנינה בסקייפ מכל מקום בעולם.
בהערכה רבה!

ב.ס
הגעתי אל פנינה דרך האינטרנט. חיפשתי דווקא מישהיא שתעזור לי לצאת ממעגל של חרדות שלא הצלחתי להשתחרר. אני גרה בירושלים אמא לשמונה ילדים ב"ה ועובדת מחוץ לבית במשרה כמעט מלאה. לא ראיתי אפשרות להתמיד בפגישות מחוץ לבית במשך כמה חודשים . כך שהאפשרות שפנינה מציעה באתר – טיפול בסקייפ מאד מצא חן בעיני. ואכן מעבר לזה שפנינה אשה מדהימה! בעלת נסיון עשיר ! מאד חכמה ומקצועית . צורת הטיפול הזו היתה מוצלחת ביותר. כל יום שישי – היום החופשי שלי בין עוגה לבישולים התיישבתי לשוחח עם פנינה שהדריכה אותי ונתנה לי ארגז כלים שנשאר איתי גם אח"כ איך "לצאת מזה". תוך 12 שיעורים (נראה לי) הרגשתי במקום אחר . מעבר לטיפול בחרדות פנינה הוסיפה לי הרבה טיפים ורעיונות לגבי התנהולת נכונה מול מעסיק . מול הבת התבגרת שלי וכדו…

מאד מאד ממליצה!!!!

א.ת
שלום פנינה. הגעתי לפנינה לאחר שעברתי התקף חרדה קשה שהוביל למחשבות טורדניות ופחדים. קיימתי עם פנינה את הטיפול בסקייפ והיה מעולה. פנינה נעימה מאוד, מקסימה ומקצועית נתנה לי ארגז כלים כיצד להתמודד עם החרדות. אני ממליצה בחום על פנינה.

מ.ב.ח
פנינה יקרה
הגעתי אלייך בעיצומו של משבר אישי עמוק עקב הליך גירושין כואב ומורט עצבים. דרכך למדתי וקיבלתי כלים מצוינים להפגת המתח והעצבים. עצותייך ותמיכתך האישית העניקה לי כוחות וכיום ברוך ה` אני במקום טוב יותר שקט ובטוח. אני רוצה להודות לך על טיפולך בי והשקעתך הרבה בחיזוקי האישי ומאחלת לך המשך עשייה ברוכה. את מקצועית ואנושית ותמיד אוקיר לך תודות על כך.

א.א
פנינה יקרה, תחושה וצורך ענק להודות לאדם מיוחד באמת וזו את!! תודה פנינה על שהצלחת לחולל שינוי בחיי, תודה על מילה מעודדת בזמן הנכון ובמקום הנכון. תודה על שהצלחת להעביר לי ידע ממקום מקצועי באמת. תודה על גישה ותשומת לב חמה ומכילה. מעריך ומוקיר בשמי ובשם כל בני ביתי.

א.א
הגעתי לפנינה במטרה לשקם את הביטחון העצמי ואת ההערכה העצמית שלי. פנינה קיבלה אותי באהבה גדולה ולימדה אותי כלים וטכניקות שונות שבהן אני יכולה להיעזר בכל פעם שאני מרגישה "לא בסדר" או בכל פעם שאני נכנסת ללחץ כי אני בטוחה שדברים לא יסתדרו. הטיפול היה ענייני וממוקד והיום אני במקום אחר לגמרי…
ועד היום אני לא מוותרת על פגישה חודשית לתחזוקה…

נ.א
פניתי לפנינה בעקבות מחלה שהשפיעה גם על המצב הבריאותי וגם על המצב הנפשי. נכנסתי לבלבול גדול וחיפשתי דרך שתעזור לי לחזור לאיזון קיבלתי מפנינה ארגז כלים לחיים. לעשות הפרדה בין הבריאותי לנפשי. קיבלתי אוזן קשבת אמיתית ו"שיעורי בית" שעזרו לי לתרגל כדי לחזור לאיזון. בגלל מרחק המגורים בנינו, הטיפול בוצע דרך הסקייפ, אבל זה לא גרע מאיכות הטיפול. והיה נוח כמו בפגישה טיפולית שעשיתי בעבר במיוחד כשהוא הסתיים לאחר 6 מפגשים. הטיפול עם פנינה היה מאוד פרקטי, אפקטיבי וחשוב מאוד – הטיפול לא נמרח חודשים רבים. פנינה מאוד עזרה לי ואני שמח שפניתי אליה.

א.נ
רצינו להודות לפנינה ממכון יוגב, על טיפול המקצועי המסור, חם והאוהד שקיבלנו. פנינה עזרה לנו מאוד בטיפול הזוגי ובטיפול בילדה שלנו שסבלה מהרטבות לילה מתמשכת בגיל 10. רכשנו כלים חשובים שעוזרים לנו היום לבנות מערכת יחסים טובה. הינו בטיפול כ- 4 חודשים, הילדה הייתה פחות מ- 3 חודשים של טיפול. השינוי אצלנו ואצל הילדה התבטא תוך זמן קצר מתחילת הטיפול עם תוצאות מדהימות ששינו לנו את החיים. תודה רבה פנינה! מאחלים לך מכל הלב הרבה בריאות, הצלחה וכל טוב בחיים!!!!!

א.ע
הגעתי לפנינה בעקבות המלצה.
הטיפול לא הרגיש כמו "טיפול" שתיארתי לעצמי. פנינה אבחנה במהירות את ה"איזורים הבעייתיים", והציגה כמה גישות אפשריות לטיפול, כאשר בחרנו בעצם בשיתוף מלא מה מתאים לי ומה פחות. התהליך דרש מאמצים ותרגולים רבים מצידי, אך את הפירות ראיתי מיידית. זה היה מדהים, בכמה מעט זמן (כבר לאחר שני מפגשים) ניתן לשנות תפיסת חיים ולהפוך לאדם שלם יותר ונעים יותר כלפי עצמו והסביבה. התהליך, לפחות בהתחלה, לא התעסק בפתירת הבעיות אחת אחת, אלא גרם לי להתבונן על דברים אחרת וזה מה שגרם לשינוי וחלק מהבעיות נפתרו מעצמן.

האווירה בפגישות מעולה. פנינה מגלה הבנה ורגישות, ויודעת לפתור את הדברים בצורה הטובה ביותר. ממליץ בחום.

מ.מ
הגעתי לפנינה עם הפרעת חרדה קשה ודיכאון שהתלווה אליה. לא חשבתי ולא האמנתי שהטיפול יצליח כל כך מהר. בפעם הראשונה פקפקתי ורציתי לסיים. בפעם השנייה והשלישית קיבלתי ארגז כלים מאוד חשוב!!! ארגז כלים זה הולך איתי כל החיים מציל אותי כל פעם מחדש זה ארגז כלים לא רק לחרדה זה ארגז כלים לחיים!!! התקפי החרדה והפניקה נפסקו קליל תוך חודשיים- לא האמנתי שטיפול יעשה כזה שינוי בחיי. בתחילת המפגשים לא האמנתי ששום טיפול יעזור לי לאור מצבי: לא הצלחתי לקום בבוקר ולתפקד. אני אמא לשני ילדים- לא הצלחתי אפילו להוציא אותם מהגנים מהפחד להתקף חרדה חוזר. לא הייתי הולכת לקניונים מהפחד של התקף החרדה. זה היה רק הפחד מהחרדה- ההתקפים לא חזרו.

פנינה היא כמו אור בחיי גרמה לי להרגיש אחרת לגמרי. להאמין בעצמי, לאהוב את עצמי. אני זוכרת שהגעתי במצב ממש לא טוב. והיום אני לא מאמינה שזה מאחורי לא מאמינה שחלפו להם שנתיים ואני מתפקדת כאילו כלום לא היה והתפקוד ברמה גבוהה. לא פוחדת לקחת אחריות החלפתי עבודה. אני חייה!

ממליצה בחום טיפול בחרדה זה המקום לטפל אצל פנינה מקבלים ארגז כלים לחיים!!!

היום אני ממשיכה ללכת לפנינה אחת לתקופה לא כי אני צריכה טיפול אני לא מוכנה לעזוב חייבת לדעת תמיד שיש לי אותה. במפגשים מקבלת הנחיות והדרכה וערך מוסף להעצמה האישית שלי כל טיפול אני דואגת להגיד לה כמה אני מאושרת שהגעתי אליה.

ע.א
זו הייתה הפעם הראשונה שפגשתי את הפנים האמתיות של התקף החרדה. ללא שום סימנים מקדימים לכאורה. שתף אותי גל של רעד, סחרחורת, חוסר כושר התמצאות, הרגשה של חלום רע שאי אפשר להתעורר ממנו. הייתי בטוח, לפי כל הסימנים, שאני משתגע. הגעתי לפנינה דרך המלצות באתר.. למעשה רק רציתי שגורם מקצועי יאשר לי שאני לא משוגע. שלא "איבדתי את זה". יומיים עד המפגש הראשון עם פנינה הייתי משוכנע שאני השתגעתי.

כבר בתום המפגש הראשון, הייתה לי הקלה משמעותית. הרגשתי שזה הולך למקום טוב, שההרגשות, הפחדים והחרדות הם דבר נשלט שניתן לטפל בו עם מעט רצון והשקעה. לאחר המפגש הרביעי, חשתי בשינוי של ממש. פנינה ציידה אותי בארגז כלים שמאפשר לי להתמודד עם החרדות. המפגשים אתה גרמו לי להבין ולקבל שיש דברים בחיים שלא בשליטתנו. אפשר להתמודד עם הפחדים והחששות בעזרת תרגילים קצרים ואפקטיביים (שיש להתמיד בהם) אל תתמודד עם החרדות לבד. אל תתבייש. השינוי, אם תחליט, זה אפשרי.

ק.ל
פנינה היקרה תודה לך על הליווי האהבה התמיכה וההדרכה. התהליך שעברתי אתך אפשר לי לתת אמון באחרים העניק לי בטחון בעצמי ובסביבה. בתהליך, לקראת הלידה, ליווית אותי וביום הלידה הייתי מאושרת והכל קרה כפי שדמיינתי. רגע השיא היה בסוף הלידה שתי לחיצות והיא הייתה בחוץ. רק בזכות הרוגע והבטחון שהכלים שקבלתי ממך אפשרו לי. במילה אחת תודה.

ג.ס
אני עו"ד סבלתי שנים מפחד קהל ומפחד לנאום ולדבר בפני אנשים. למי שמכיר את זה יודע שמדובר בכדור שלג שרק הולך וגדל עם הזמן… פחד הקהל גרם לי לסבל, מחשבות טורדניות שליליות רבות, פגיעה בביטחון העצמי, הימנעות ממצבים חברתיים וכד', אך החמור מכולם זה הפגיעה באיכות החיים ובשמחת החיים. לאחר שהיה לי התקף חרדה באחד האירועים, החלטתי שהגיע הזמן לעשות מעשה, אחרת ידעתי שהמצב רק ילך ויחמיר. הגעתי למכון יוגב דרך האינטרנט. אני מוכרח לציין, כי בהתחלה הייתי מאד סקפטי והטלתי ספקות רבות באשר ליעילות הטיפול והמפגשים.

למזלי, כבר אחרי שיצאתי מהמפגש הראשון הרגשתי שמשהו הולך להשתנות. המשכתי במפגשים שבועיים עם פנינה ולאחר המפגש השלישי התחלתי להרגיש את השינוי בחיי היום יום. לאחר כל מפגש יצאתי בהרגשה חיובית ובתחושת הקלה ולאט לאט התחלתי להשתחרר מן
המחשבות השליליות שליוו אותי משך זמן רב. בכל מפגש ומפגש קיבלתי מפנינה עוד כלי להתמודדות עם החרדות. בין המפגשים הייתי משתמש בכלים ווידיתי שהם יעילים ושזה פשוט עובד. כיום אני כותב מילים אלה לקראת המפגש האחרון שלי עם פנינה במסגרת סדרת המפגשים שלי אתה. אני מודה הפחד והמחשבות הטורדניות נעלמו. אני מאמין שככל שאמשיך להשתמש בארגז הכלים שנתנה לי פנינה הם גם לא יופיעו. בהזדמנות זו תודה לך פנינה על הכל…

א.א
לפנינה, הגעתי אליך לטיפול בבעית חוסר בטחון. במהלך הטיפול הענקת לי כלים מעשיים ויעילים להתמודדות, ליווית אותי כמטפלת וחברה עם הרבה הקשבה ונתינה. ועל כך תודה!

א.ל
תודה פנינה את אחת המתנות שקיבלתי מהיקום כדי להחזיר לעצמי את הכוחות הטמונים בי.

ב.ל
לפנינה הגענו לטיפול זוגי. לאחר שיחת הכרות פנינה אבחנה שהקשיים בזוגיות הם משניים בנקודת הזמן. יש צורך ראשית לטפל בקשיים שלי: חרדה. מחשבות טורדניות, דכאון וחוסר תפקוד. החלטנו יחד לעבור לטיפול פרטני. הגעתי להבנה שבעצם מה שמעסיק אותי הן מחשבות טורדניות והפחד שהתקף החרדה יחזור, למרות שלא חזר 10 שנים! בדכאון טופלתי בכדורים ופנינה הקנתה לי ארגז כלים . החרדה נעלמה ועמן המחשבות הטורדניות תוך 3 מפגשים. אני ממשיכה להשתמש בכלים ומצליחה להתמודד בכל קושי שמתעורר.

חזרתי לתפקוד, החלטנו שאני מספיק חזקה ועברנו לטיפול זוגי קצר ששינה את מערכת היחסים הזוגיים והמשפחתיים. המפגשים התנהלו באווירה נינוחה בגובה עיניים. יכולתי להיות פתוחה ובטוחה למרות שאני מאד מופנמת מטבעי. הבנו את הצורך לשנות דפוסי חשיבה והתנהגות להגיע לשינוי המיוחל. לכל מי שסובל מחרדות או קשיים בזוגיות לכל מי שרוצה לעשות תהליך להגיע למודעות ושינוי באורח החיים ממליצים בחום לפנות לפנינה יוגב/מכון יוגב.

ע.ח
פנינה
מה אפשר להגיד על אישה שבקשתי ממנה להחזיר אותי לחיים ולא הססה נתנה זריקת חיים אוויר צח נקי כמו האוויר של הגליל
פנינה נתנה מכה קשה לעצב שלי וביחד עם התקווה השיטה לי יד ולמדה אותי לצעוד על הכאב למרות הבכי
פנינה נתנה לי לראות את האור שכבר היה חשוך בחלוני
היום אני מרגישה שיש לי שתי חברות טובות פנינה יוגב ופנינה שגלתה לי פנינה בתוכי
אני משתמשת בכל ארגז הכלים שנתנה לי כי הנתינה של פנינה לא מהספרים רק אלא מהלב המלא חיים אז שילוב הנתינה גרם לי להוולד מחדש
פנינה ביום שטבעתי בבוץ ובחושך גליתי אותך פנינה יקירה
בזכותך זרקתי את כל העבר השלילי והתחלתי הווה נקי עם נשמה נקיה.
בזכותך פנינה הגעתי למסקנה החיים נפגשים עם עצב אך צריכים אושר – אותו אפשר לקבל רק מתוכינו.
פנינה ….מכל הלב אני מודה לך ….איתך מצאתי חברה טובה ונאמנה שנותנת מכל הלב
אוהבת אותך
19.04.2016